Polecamy

Przewodnik polsko-ukraińskiPrzewodnik polsko-angielski

HISTORIA ADMINISTRACJI
W GMINIE
SOKOŁÓW
MAŁOPOLSKI

Portal MapowySpektaklu Teatru Maska "Tymoteusz wśród ptaków"
śro 21 wrz 2011
Spektakl Teatru Maska "Tymoteusz wśród ptaków", opowiadający o przygodach rezolutnego misia, Tymoteusz Rymcimci, który pewnego dnia znalazł w swojej czapce kukułcze jajo, bierze udział w programie Teatr Polska, organizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W programie tym uczestniczą wybrane przez komisję artystyczną najlepsze przedstawienia z całej Polski, zarówno teatrów lalkowych jak i dramatycznych. Dzięki przyznanemu przez Instytut Teatralny dofinansowaniu, spektakl będą mogły zobaczyć dzieci z sześciu miejscowości Podkarpacia i Małopolski. Dodatkowo będą one mogły także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach teatralnych, rozwijających kreatywność i wyobraźnię. W każdej miejscowości spektakl zostanie zaprezentowany dwukrotnie. Objazd spektaklu Teatru Maska rozpocznie się 28 września od przedstawień w MGOKSiR w Sokołowie Młp. i potrwa do 6 grudnia 2011 r.
Teatr Polska jest atrakcyjną ofertą teatralną skierowaną do środowisk pozbawionych kontaktu z twórczością teatralną.
Projekt został zainicjowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i jest koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Wersja do drukuDo wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.