Polecamy

Przewodnik polsko-ukraińskiPrzewodnik polsko-angielski

HISTORIA ADMINISTRACJI
W GMINIE
SOKOŁÓW
MAŁOPOLSKI

Portal MapowyKomunikat Ministerstwa Cyfryzacji
czw 21 cze 2018

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. - to prezent na Dzień Dziecka od Ministerstwa Cyfryzacji.
 
Ulotka informacyjnaWięcej informacji:

Wersja do druku


Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim
śro 20 cze 2018

RADA MIEJSKA W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM informuje, że w dniu   27 czerwca 2018 r.  /środa/  o godz. 13.00 w sali  klubowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim.
Porządek obrad:
 1. Informacja nt. stanu środowiska w Gminie, w szczególności działań
  w zakresie gospodarki odpadami.
 2. Podjęcie uchwał.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 4. Informacja o pracy Burmistrza.
 5. Sprawy różne i wolne wnioski.

Przewodniczący Rady Miejskiej
mgr Andrzej Pasierb

Wersja do druku


MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH
pon 18 cze 2018

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców (osoby zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.
 
Z pomocy konsultantów będzie można skorzystać 29 czerwca (piątek) w godzinach od 11.30-14.00 w Bibliotece Publicznej w Sokołowie Małopolskim.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.


Szczegółowych informacji udziela:
Główny Punkt Informacyjny
Funduszy Europejskich
al.Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82/88
gpi@podkarpackie.pl
Logo

Wersja do druku


Ochrona danych osobowych
czw 24 maj 2018

Wersja do druku


Ogłoszenie społeczne
pon 30 kwi 2018

W bieżącym roku obchodzić będziemy 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. Dlatego też Towarzystwo Miłośników Ziemi  Sokołowskiej zwraca się z prośba do mieszkańców Sokołowa o udostępnienie zdjęć i dokumentów dotyczących I Wojny Światowej.  W oparciu o nie chcemy przygotować okolicznościową wystawę. Materiały  po wykorzystaniu zostaną zwrócone właścicielom. Dokumenty i zdjęcia można składać u dr Bartosza Walickiego w Miejsko Gminnej Bibliotece lub u Stanisława Kuli nauczyciela Zespołu Szkół im. Jana Pawła II.

Wersja do druku


Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim
śro 18 kwi 2018

RADA MIEJSKA W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM informuje że w dniu 25 kwietnia 2018 r. /środa/ o godz. 1300 w sali klubowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z następującym porządkiem obrad:

 1. Ocena stanu dróg gminnych, powiatowych, wojewódzkich i drogi krajowej na terenie miasta i gminy.
 2. Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2017 Gminy Sokołów Młp.
 3. Podjęcie uchwał.
 4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 5. Informacja o pracy Burmistrza.
 6. Sprawy różne i wolne wnioski


Przewodniczący Rady Miejskiej

mgr Andrzej Pasierb

Wersja do druku


Kongres - Niewydolne Serce
pon 09 kwi 2018

I Kongres "Niewydolne Serce" to największe wydarzenie dedykowane zdrowiu, które pojawi się na mapie Podkarpacia już 5 maja 2018 roku. Jest to bezpłatne przedsięwzięcie organizowane z myślą o ludziach cierpiących na niewydolność krążenia oraz wszystkich osobach, które chcą troszczyć się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Osoby chore na co dzień spotykają się z wieloma trudnościami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw ich potrzebom i pokazać, że choroba nie musi uniemożliwiać codziennego funkcjonowania. Celem I Kongresu "Niewydolne serce" jest zwrócenie uwagi na działania prowadzące do wydłużenia życia i poprawy jego jakości u ludzi chorych oraz ukazanie jak ważna jest profilaktyka, która przekłada się wczesne wykrycie chorób układu krążenia i możliwość wdrożenia leczenia zanim choroba się rozwinie.
 

Strona Konferencji

Strona Konferencji
Pismo przewodnie
Broszura informacyjna

Wersja do druku


Apel Nadleśnictwa Leżajsk
pią 23 mar 2018

Wersja do druku


Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim
czw 22 mar 2018

RADA MIEJSKA W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM że w dniu 28 marca 2018 r. /środa/ o godz. 1300 w sali klubowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim.

Porządek obrad:
 1. Sprawozdanie z realizacji zadań Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
 2. Informacja na temat realizacji zadań urzędu Stanu Cywilnego i Ewidencji Ludności.
 3. Podjęcie uchwał.
 4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 5. Informacja o pracy Burmistrza.
 6. Sprawy różne i wolne wnioski.
Przewodniczący Rady Miejskiej
mgr Andrzej Pasierb

Wersja do druku


Kabaret Pod Wyrwigroszem
pon 19 mar 2018

Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest.Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie  "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą!Plakat informacyjnyZgłoszenia:

Wersja do druku


I Triathlon Sokoła
wto 13 mar 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w I Triathlonie Sokoła
Plakat informacyjnyZgłoszenia:

Wersja do druku


X Bieg Sokoła
wto 13 mar 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w X Biegu Sokoła

Plakat informacyjnyZgłoszenia:

Wersja do druku


Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim
śro 21 lut 2018

RADA  MIEJSKA W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM informuje: że w dniu  26 lutego 2018 r.  /poniedziałek/ o godz. 13.00 w sali klubowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim.       

Porządek obrad:
 1. Przyjęcie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok.
 2. Przyjęcie planu pracy Rady Miejskiej na 2018 rok.
 3. Zatwierdzenie planów pracy Komisji na 2018 rok. 
 4. Podjęcie uchwał.
 5. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 6. Informacja o pracy Burmistrza.
 7. Sprawy różne i wolne wnioski.
Przewodniczący Rady Miejskiej
mgr Andrzej Pasierb

Wersja do druku


ZOZ nr 2 w Rzeszowie zaprasza Panie w wieku 25-59 lat na bezpłatne badania cytologiczne
pon 22 sty 2018

Badania będą realizowane w każdy wtorek stycznia i lutego w godz. 8.00 - 14.30 w Przychodni Rejonowej w Sokołowie Małopolskim Cytologia będzie wykonywana przez położną środowiskowo-rodzinną.
 
Plakat informacyjny 
Rejestracja pod nr tel. 17 77 29 016
lub osobiście w Poradni Ginekologicznej
Badania nie wymagają skierowania

Wersja do druku


Zaproszenie na spotkania Grupy Wsparcia "Orchidea"
czw 18 sty 2018

Wersja do druku


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "EUROGALICJA" ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie
pon 15 sty 2018

Unieważnienie naborów
1) "W związku ze zmianą "Procedury wyboru i oceny operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023 (projekty grantowe)", Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Eurogalicja uchwałą nr 171/2018 z dnia 15 stycznia 2018 r. unieważnia nabór wniosków o powierzenie grantów nr I/2018/Gw ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje z zakresu "Organizacja wydarzeń edukacyjnych na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa".
W najbliższym czasie zostaną ponownie ogłoszone konkursy na grant. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej www.eurogalicja.org"

2) "W związku ze zmianą "Procedury wyboru i oceny operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023 (projekty grantowe)", Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Eurogalicja uchwałą nr 171/2018 z dnia 15 stycznia 2018 r. unieważnia nabór wniosków o powierzenie grantów nr II/2018/G w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje z zakresu "Wsparcie podmiotów działajacych w sferze kultury".
W najbliższym czasie zostaną ponownie ogłoszone konkursy na grant. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej www.eurogalicja.org"


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "EUROGALICJA" ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje z zakresu budowa, rozbudowa i modernizacja ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury sprzyjającej aktywności społecznej i integracji mieszkańców.

Ogłoszenie o naborze nr IOgłoszenie o naborze nr II

Linki do informacji:

Wersja do druku


Apel o zabezpieczenie zwierząt domowych w noc sylwestrową
czw 28 gru 2017

W związku z trwającym okresem świąteczno-noworocznym apelujemy o trzymanie zwierząt na smyczach, ogrodzonych posesjach i w zamkniętych pomieszczeniach. Huk wystrzałów, petard i sztucznych ogni powoduje u zwierząt duży stres i niekontrolowane reakcje, w tym również ucieczki i zaginięcia. Pamiętajmy o swojej odpowiedzialności za posiadane zwierzęta w okresie hucznych zabaw.
 
Plakat informacyjnyTreść apelu
 
 
 

Wersja do druku


Statystyczne Vademecum Samorządowca 2017
pią 22 gru 2017

Urząd Statystyczny w Rzeszowie informuje, że na stronie internetowej dostepne się już najnowsze opracowania:

 1. Statystyczne Vademecum Samorządowca 2017
 1. Województwo podkarpackie - podregiony, powiaty, gminy 2017

Opracowania obejmują najważniejsze informacje dotyczące sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podkarpackiego oraz podregionów, powiatów i gmin.

Wersja do druku


Ogłoszenie o sesji Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim
pią 22 gru 2017

RADA MIEJSKA W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM informuje że w dniu 28 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 9.45 w sali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim z następującym porządkiem obrad:

 1. Uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sokołów Małopolski na lata 2018-2023.
 2. Uchwalenie budżetu Gminy Sokołów Małopolski na 2018 rok.
  • odczytanie projektu uchwały budżetowej,
  • odczytanie opinii poszczególnych Komisji Rady,
  • odczytanie opinii w sprawie projektu budżetu Komisji do Spraw Gospodarczych,   Budżetu, Finansów i Rolnictwa,
  • odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie uchwały budżetowej,
  • przedstawienie stanowiska Burmistrza Gminy i Miasta w sprawie opinii Komisji do  Spraw Gospodarczych, Budżetu, Finansów i Rolnictwa i opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej,
  • głosowanie nad uchwałą budżetową.
 3. Podjęcie uchwał.
 4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 5. Informacja o pracy Burmistrza.
 6. Sprawy różne i wolne wnioski.


Przewodniczący Rady Miejskiej

mgr Andrzej Pasierb

Wersja do druku


VI edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"
czw 21 gru 2017

Bieg odbędzie się bez względu na pogodę 4 marca 2018 r. Dystans 1963 m ma znaczenie symboliczne, a mianowicie: cyfry stanowią zapis daty roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty - Józef Franczak ps. Lalek. W projekt upamiętniający bohaterów narodowych w ten właśnie sportowy sposób włączają się tysiące ludzi, biegnąc ulicami setek miast, w wyznaczonym dniu niemal o jednej porze.
 
 
 

Wersja do druku


Idź do strony  1 [2] 3 ... 26 27 28
Kategorie aktualności